Зверніть Увагу! Вартість вказана за 1 картридж!
Відправка наложним платижем, оплата при отриманні тільки по мінімальній предоплаті у розмірі 150грн!!!
Стекло-колба прозрачного цвета для SMOK VAPE PEN 22/V2
Материал: стекло Pyrex;
Диаметр: 22 мм;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | SMOK |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага паковання | 0.1 кг |
| Тип скла | Звичайне |
| Довжина скла | 22 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимальна температура експлуатації | 40 град. |
| Матеріал | Комбінований |
| Мінімальна температура експлуатації | -5 град. |
| Стать | Унісекс |
| Світлопропускання | 95 % |
| Стан | Нове |
| Твердість (по Моосу) | 2 |
| Тип | Колба |
| Товщина скла | 22 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина скла | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴


