Мышь игровая с подсветкой Razer Death Adder Gaming черная
Основна ігрова миша
Вже більше десяти років серія Razer DeathAdder є основною на світовий кіберспортивній арені. Вона завоювала репутацію надійності, якій довіряють геймери, завдяки своїй перевіреній довговічності і ергономіці. Тепер її зробили ще більш доступною, зустрічайте новинку - Razer DeathAdder Essential.
Ефективність, перевірена часом
Серія Razer DeathAdder - одна з найвідоміших і визнаних ігрових мишей в світі. Більше 9 мільйонів проданих одиниць по всьому світу і десятки іменитих нагород, не дивно, що Razer DeathAdder стала культовою з моменту своєї появи. Ознайомтеся з її головними віхами нижче.
Ергономічна форма
Razer DeathAdder Essential зберігає класичну ергономічну форму, яка була відмінною рисою попередніх поколінь Razer DeathAdder. Її зігнана впізнавана форма створена для комфорту і дозволяє підтримувати високий рівень продуктивності протягом довгих ігрових марафонів, так що ви ніколи не злякаєтесь в запалі бою.
Технології відмічені безліччю нагород
5 кнопок з миттєвим відгуком
Незалежні програмовані кнопки з миттєвим відгуком надають вам додатковий контроль над суперником.
До 10 мільйонів кліків
Зазначені безліччю нагород механічні перемикачі Razer забезпечують до 10 мільйонів кліків для тривалого терміну служби і високої надійності.
Оптичний сенсор з роздільною здатністю 6400 DPI
Дозволяє швидко і точно переміщати мишу, забезпечуючи високий контроль і відстеження на максимальних швидкостях.
Характеристики
- Размер мышиБольшая
- Подключение устройства Проводное
- Интерфейс подключенияUSB
- Тип Мышь
- Тип беспроводной связи-
- Конструкция мыши Классическая
- Дизайн мыши Для правой руки
- Тип мыши Оптическая светодиодная
- Разрешение оптического сенсора(dpi)3500
- Количество клавиш мыши 5
- Длина мыши 113
- Высота мыши 37
- Ширина мыши 67
- Цвет Черный
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Razer |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс подключения | USB |
| Высота | 37 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 113 мм |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Подключение устройства | Проводное |
| Разрешение оптического сенсора | 3500 dpi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мышь |
| Ширина | 67 мм |
| Мышь | |
| Дизайн мыши | Для правой руки |
| Конструкция мыши | Игровая |
| Количество клавиш мыши | 5 |
| Количество программируемых клавиш мыши | 1 |
| Тип мыши | Оптическая светодиодная |
- Цена: 699 ₴






